Czym jest transerfing rzeczywistości i na czym tak właściwie polega?

Istnieje wiele ciekawych systemów które pozwalają na kreowanie naszej rzeczywistości i należą do nich między innymi transerfing, czyli opisany przez Vadima Zelanda system samodoskonalenia, którego wykorzystanie w życiu może przynieść wymierne rezultaty...

Jak się okazuje transerfing rzeczywistości nie jest rzeczą nową i nieznaną wcześniej w dziejach ludzkości, a korzystanie z niej stanowiło podstawę wielu filozofii, które dać mogą nam ogromnego kopa do działania w tym w postaci rozwijania się na wielu płaszczyznach i uzyskiwania pełnej akceptacji samego siebie. Ten rodzaj samorozwoju określany jest jako system zarządzania rzeczywistością, ale również jako zbiór skutecznych metod i sposobów ułatwiając ślizganie się po liniach życia jak mówi autor książki o transerfingu. Serwis Metamorfoza.online działając w branży coachingowej wykorzystuje podczas swoich szkoleń właśnie tego rodzaju rozwiązania, czego efektem jest pełne dostosowanie ich pod kątem potrzeb zróżnicowanej grupy osób dążących do samodoskonalenia na różnych płaszczyznach życia.

Transerfig rzeczywistości jest systemem, który opisuje funkcjonowanie rzeczywistości, a dzięki wykorzystaniu oferowanych przezeń narzędzi, pozwala zyskać świadomy wybór wariantów w przestrzeni życiowej. Tego właśnie potrzeba dla uzyskania kompletnego podejścia do życia, a wraz z nim spełnienia w życiu i na jego rozmaitych płaszczyznach i w różnych wymiarach. Korzystając z zasada jakimi kierują się wyznawczy transerfingu rzeczywistości możemy poznawać wielowymiarowość i zdolność człowieka do podejmowania określonych wyborów dla uzyskania zaplanowanego przezeń celu.

Przestrzeń wariantów o której mówi w swojej książce autor, to zdolność człowieka, który umiejętnie wybiera najlepszy dla siebie wariant i następnie przystępuje do jego urzeczywistnienia. Kluczem do zrozumienia tej kwestii jest pojęcie, że wszystkie możliwości wyboru przed jakimi stajemy już istnieją, a my decymujemy, która z nich zostanie realnie w naszym życiu i pokieruje nim w określonym kierunku.